innogy go! BMW i3

500 elektrycznych BMW do wypożyczenia w inoggy go! w Warszawie

Warszawski carsharing stawia na ekologię

innogy go! to wypożyczalnia samochodów na minuty, tzw. carsharing, który jest coraz bardziej popularny w polskich miastach. Flotę innogy go! właśnie zasiliło 500 nowiutkich elektrycznych BMW i3 oraz i3s. Oba modele posiadają baterie o pojemności 94 Ah, co zapewnia zasięg do 200 kilometrów. Innogy go! jest na tę chwilę największą na świecie flotą wykorzystującą niewielkie elektryczne BMW.

Ile kosztuje wypożyczenie BMW i3 w innogy go!?

BMW i3 w ramach carsharingu innogy go! można wypożyczyć przez aplikację mobilną innogy go! dostępną na Android i iOS. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, za pierwsze 15 minut jazdy zapłacisz jedynie 1 grosz. Normalnie koszt jazdy wynosi 1,19 zł/minutę za BMW i3 oraz 1,49 zł/minutę za BMW i3s. Istnieje także możliwość wypożyczenia samochodów na dłużej. Pakiety dobowe to koszt 239 zł za i3 oraz 299 zł za i3s.

Źródło: BMW

Autor: Maciej Dankowski

Od 12 lat czynnie związany z motoryzacją, autor wielu poradników na blogu, na co dzień, jako profesjonalista, pomaga klientom przy doborze części w sklepie milionczesci.pl

To może Cię zainteresować

1 Komentarz

  1. Ta flota BMW i3 właśnie zmniejszyła się o jedną sztukę. Jeden z użytkowników opuściła auto nie wylogowując się, a dwójka nastolatków je zabrała i rozbiła uderzając w betonową zaporę. Na szczęście nic nikomu się nie stało, ale chyba trzeba pomyśleć nad lepszymi zabezpieczeniami. Oczywiście to nie pierwszy przypadek, gdy wypożyczonymi autami poruszają się nastolatki bez uprawnień.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe są zaznaczone *

Sklep milionczesci.pl

Sprawdź nasz sklep z częściami online!