Gwarancja jakości i niskiej ceny – to nam daje Dassel

Części samochodowe Dassel – wysoka jakość, niska cena.

Dassel to marka części zamiennych, pod którą sprzedawane są elementy zawieszenia – wahacze, tuleje wahacza, łączniki stabilizatora, elementy napędu – przeguby napędowe homokinetyczne, elementy karoserii – klamki, zamki, ramiona wycieraczek oraz części elektryczne takie jak stacyjki, przełączniki, włączniki.

Jakość Dassel

Firma od samego początku stawiała na jakość wykonania części samochodowych oznaczanych logo Dassel. Wejście na rynek ze słabej jakości towarem wiązałoby się z szybkim upadkiem firmy, na co oczywiście nie można sobie pozwolić. Filozofia Dassel to wysoka jakość w przystępnej cenie i ta filozofia jest sukcesywnie przez firmę realizowana.

Opinie o Dassel

Przez kilka lat dostępności na polskim rynku marka Dassel zdobyła sobie zaufanie tysięcy zadowolonych z zakupu użytkowników samochodów, jak i mechaników, którzy części Dassel bez obaw montują w samochodach swoich klientów. Liczy się zaufanie każdego klienta, ale zaufanie mechaników, którzy części Dassel polecają, jest dla firmy szczególnym uznaniem.

Części samochodowe Dassel są często opisywane na różnych forach internetowych, jako te, które można montować bez obaw i które zapewniają bezawaryjność przez lata.

Wahacze i łączniki stabilizatora Dassel

Oferta marki jest stale poszerzana o kolejne referencje, do kolejnych modeli samochodów. Ogromnym zaufaniem i zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się wahacze do Alfy Romeo 145/146, a także 147/156. Za godne polecenia na forach motoryzacyjnych uważane są również to do BMW E34, E39, E46, do Forda Focusa, Mondeo, Mitsubishi Carisma, Fiat Seicento, Bravo, Stilo, ale także wahacze do Opli Vectra C, Signum, Omega. Każdy z wahaczy został wykonany zgodnie z najwyższymi normami i dbałością o bezpieczeństwo i komfort jazdy klienta.

Ramiona wycieraczek tylnych Dassel

Oferta ramion wycieraczek jest ogromna i obejmuje większość popularnych samochodów poruszających się po europejskich drogach. Każde nowe ramię idealnie pasuje w miejsce starego, a wycieraczka zapewnia poprawne działanie i czystą szybę. Wszystko to w cenie, która nie zrujnuje portfela kierowcy. Jednym zdaniem – idealne dopasowanie, idealna jakość, idealna cena – to zalety wycieraczek Dassel.

Stacyjki, przełączniki i włączniki Dassel

Oferta stacyjek, przełączników szyb, wycieraczek, świateł głównych i awaryjnych również obejmuje najpopularniejsze modele aut. Każdy wyprodukowany przełącznik jest sprawdzany przez pracownika do spraw jakości produktu, nie ma więc obaw o złą jakość. Jakość, jak w przypadku pozostałych produktów tej marki nie pozostawia nic do życzenia.

Przeguby napędowe Dassel

Przeguby napędowe Dassel to jakość i precyzja wykonania w jednym. Zachwalane przez klientów są bardzo dobrą alternatywą dla dużo droższych, bardziej rozpoznawalnych marek. Zdaniem klientów nie warto przepłacać, bo Dassel zapewnia równie dobry towar, często w cenie o połowę niższej!

Autor: Maciej Dankowski

Od 12 lat czynnie związany z motoryzacją, autor wielu poradników na blogu, na co dzień, jako profesjonalista, pomaga klientom przy doborze części w sklepie milionczesci.pl

To może Cię zainteresować

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe są zaznaczone *

Sklep milionczesci.pl

Sprawdź nasz sklep z częściami online!