Liqui Moly sprzedane!

Liqui Moly
Liqui Moly

Dotychczasowy większościowy udziałowiec Liqui Moly – Ernst Prost sprzedał swoje udziały firmie Adolf WÜRTH GmbH & CO. KG. Skutkiem tego Liqui Moly stało się członkiem Grupy składającej się z 400 firm o rocznych przychodach przekraczających 12,5 mld euro i zatrudniającej ponad 73 tys. pracowników.

Liqui Moly GmbH skończyło 2017 r. z 500 mln euro sprzedaży, i osiągnęło 40 mln zysku brutto i jest wolne od zadłużenia. Liqui Moly Polska Sp. z o.o. zakończyło 2017 r. sprzedażą na poziomie 33 mln zł, co oznacza 27 proc. wzrost w stosunku do roku poprzedniego.

Liqui Moly to lider produkcji i sprzedaży wszelkiego rodzaju lubrykantów. Najpopularniejsze oprócz olejów to uszczelniacze, uszlachetniacze i środki czyszczące do silników i wtrysków. 

Najpopularniejszy środek do czyszczenia wtryskiwaczy Liqui Moly 2666, a także wiele innych znajdziesz w sklepie milionczesci.pl

Źródło: Liqui Moly

Autor: Maciej Dankowski

Od 12 lat czynnie związany z motoryzacją, autor wielu poradników na blogu, na co dzień, jako profesjonalista, pomaga klientom przy doborze części w sklepie milionczesci.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe są zaznaczone *

Sklep milionczesci.pl

Sprawdź nasz sklep z częściami online!